Nákupní košík
neobsahuje zboží

Jak vybrat šperky pánové?

Šperky a žena patří neodmyslitelně k sobě již po staletí. Krásu, osobnost a kouzlo každé ženy lze podtrhnout vhodnými šperky. Šperky také vyjadřuji módní styl ženy a v dnešní době jsou již nezbytným doplňkem. Šperky velmi rychle podléhají módním trendům a v dnešní době jsou v módě výraznější, masivní šperky.

Šperky musí ladit k vaší partnerce. Pokud si nejste jisti výběrem, podívejte se, jaké šperky vaše partnerka nosí. Při výběru šperku pak stačí vybírat šperky podobného stylu a typu.

Pro ženy se snědší pokožkou jsou více vhodné šperky, které jsou světlejší a naopak pro ženy se světlejší pletí se hodí šperky, kterou jsou spíše tmavší. Při výběru šperku si představte, jak vaší partnerce bude slušet a zda se k ní hodí. Ne každý šperk je vhodný pro každou ženu.

Romantické ženy nosí spíše složitější, jemně zdobené šperky a spíše s více drobnými kamínky.

Sportovní ženy nosí spíše pohodlné, jednoduché šperky, spíše bez zdobení nebo s decentními kamínky.

Vášnivé ženy nosí spíše nápadnější šperky, s různými ornamenty a barevnými kameny, případně výraznější a extravagantní bižuterii.

Úspěšné a nezávislé ženy nosí spíše jednoduché, decentní a elegantní šperky.Šperky se musí hodit i k osobnosti ženy, jejímu životnímu stylu a jejím koníčkům. Pro drobné ženy jsou vhodné jemné šperky, méně výrazné. Pro silnější ženy jsou vhodné výraznější a masivnější šperky, které na ní lépe vyniknou.

Velmi nádherně působí šperky s kameny sladěné s barvou očí vaší partnerky. Nosí-li vaše partnerka spíše hlubší výstřihy, zvolte jako šperk pro ni náhrdelník. Pokud naopak výstřihy nenosí, zvolte jako šperk pro ni spíše náušnice.

Šperky jsou dárkem, kterým uděláte radost každé ženě.

Ženy nosí šperky již od nepaměti, stálé své šperky obměňují a vybírají si nové. Vhodně vybrané šperky si získají srdce každé ženy. Šperky jsou dárkem, který potěší ženu v každém věku.

Zpět na přehled článků

perlatory.cz - Spořiče vody a nízkopropustné dávkovače pro sprchy

- eshop, kde si můžete zakoupit perlátory a dávkovače pro sprchy.

Použitím našich perlátorů můžete snížit spotřebu vody až o 50%, což je při průměrné spotřebě čtyřčlenné rodiny přibližně 5 000 - 6 000 Kč.

Výrobek je určen pro krátkodobý styk s pitnou vodou.

Všechna práva vyhrazena 2010 (c) varanasi Co., s.r.o.
design by www.varanasi.cz