Nákupní košík
neobsahuje zboží

Péče o výrobky

Perlátory (spořiče vody) ani dávkvače vody pro sprchy nevyžadují žádnou speciání péči. Díky své konstrukci a použitým materiálům jsou jak perlátory tak i dávkovače pro sprchy téměř bezúdržbové.

Perlátory (spořiče vody)

V případě perlátorů, vám doporučujeme zakoupení údržbového antivápeného líče, s jehož pomocí můžete odstranit vodní kámen z perlátoru bez užití chemických prostředků. Při zjištění malých usazenin vodního kamene na sítku nasaďte klíč přímo na sítko a jednoduchým otočením doleva a doprava vodní kámen narušte a následně vypláchněte proudem vody. V případě velmi tvrdé vody nebo v místech s výskytem pevných nečistot ve vodovodním řádu bude pořeba po nějaké době perlátor odmontovat a vypláchnout sítko.

Dávkovače pro sprchy

U dávkovačů pro sprchy je vhodné provádět čištění opět v závislosti na obsahu pevných částí ve vodovodním řádu a také na tvrdosti vody. Údržba se provádí demontáží a propláchnutí sítka dávkovače.

perlatory.cz - Spořiče vody a nízkopropustné dávkovače pro sprchy

- eshop, kde si můžete zakoupit perlátory a dávkovače pro sprchy.

Použitím našich perlátorů můžete snížit spotřebu vody až o 50%, což je při průměrné spotřebě čtyřčlenné rodiny přibližně 5 000 - 6 000 Kč.

Výrobek je určen pro krátkodobý styk s pitnou vodou.

Všechna práva vyhrazena 2010 (c) varanasi Co., s.r.o.
design by www.varanasi.cz