Nákupní košík
neobsahuje zboží

Magnetické hematitové šperky a magnetické hematitové šperky v kombinaci s bižuterií

Magnetické výrobky příznivě ovlivňují krevní oběh, přispívají ke stabilizaci krevního tlaku, zvyšují okysličení krve, snižují únavu, tlumí bolest v oblasti zápěstí, působí protizánětlivě a zabraňují tvorbě krevních sraženin.


Na základě zkušeností čínské medicíny se doporučuje nosit výrobky na levé ruce při vysokém krevním tlaku. Preventivně, na zvýšení a při kolísavém krevním tlaku, nosit výrobek na pravé ruce.

Náhrdelníky, náušnice, přívěsky uvolňují napětí krčního svalstva, tlumí bolest, zlepšují prokrvení a okysličení krve a podporují imunitní systém.


Upozornění a péče o výrobky:

Výrobky neodkládejte v blízkosti identifikačních, telefonních či bankovních karet a nosičů dat. Nenoste vedle hodinek.


Chraňte výrobky před kontaktem s vodou (hlavně výrobky v kombinaci s bižuterií) a mechanickým poškozením. Některé výrobky v kombinaci s bižuterií jsou křehké!


Magnetoterapeutické výrobky nejsou určeny pro osoby se zavedeným kardiostimulátorem a nedoporučují se pro těhotné ženy.Bižuterie a šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení.


Šperky z bižuterie či šperky s kombinací bižuterních prvků jsou složeny z řady různých materiálů a komponent. Jedná se například o skleněné korálky, lampové sklo, plastové korálky, různé kovové díly, zapínání atd. z obecného kovu s různými druhy povrchové úpravy - galvanizace.


Je třeba si uvědomit, že bižuterie se chová zcela jinak než stříbrné nebo ocelové šperky. Z tohoto důvodu je nutné při jejich péči i nošení dodržovat určitá pravidla, abyste se mohli s vašich bižuterních šperků těšit co nejdéle.


Chceme-li si své šperky z bižuterie uchovat v původní kráse a vzhledu, je nutné dodržovat pravidla, která vyplývají z povahy těchto šperků:


  • - zabraňte styku výrobku s vodou
  • - pozor na chemikálie (barvení vlasů, lak na vlasy, úklid, mytí nádobí, parfém, toaletní voda, krémy apod.)
  • - pozor na dlouhodobé působení světla, výrobek může změnit vzhled (výrobky uchováváme ve šperkovnici nebo krabičce)
  • - bižuterii nečistíme chemicky
  • - na čištění a péči o bižuterii používáme čistící vatu a přípravky k čištění bižuterie určené

Zpět na přehled článků

perlatory.cz - Spořiče vody a nízkopropustné dávkovače pro sprchy

- eshop, kde si můžete zakoupit perlátory a dávkovače pro sprchy.

Použitím našich perlátorů můžete snížit spotřebu vody až o 50%, což je při průměrné spotřebě čtyřčlenné rodiny přibližně 5 000 - 6 000 Kč.

Výrobek je určen pro krátkodobý styk s pitnou vodou.

Všechna práva vyhrazena 2010 (c) varanasi Co., s.r.o.
design by www.varanasi.cz