Nákupní košík
neobsahuje zboží

Základní péče o šperky

Šperky si pořizujeme jako doplněk naší image. Šperky, které nosíme, podtrhnou naši osobnost. Šperky jsou krásný doplněk a abychom se z nich mohli těšit co nejdéle, je třeba se k nim ohleduplně chovat.Všeobecné zásady péče o šperky

1. Šperky uchovávejte odděleně, aby se vzájemně nepoškrábaly nebo nepoškodily. Šperky by měly být uchovávány v krabičce nebo ve šperkovnici.


2. Pozor - šperky může poškodit přímý kontakt např. s lakem na vlasy, parfémem, deodorantem, čisticím prostředkem nebo slanou vodou (vše v závislosti na tom, o jaké šperky se jedná).


3. Při oblékání si šperky na sebe dávejte jako poslední. Při vysvlékání sundávejte šperky jako první, aby se nepoškodily, např. zaháknutím o svetr.


4. Odkládejte prsteny, když se chystáte ponořit ruky do mýdlové vody nebo při manuální práci. Vaše šperky by neměly přijít do styku se silnými pracími prostředky. Nevystavujte šperky silným nárazům.


5. Nenoste šperky při koupání, spaní nebo cvičení.


6. Pravidelně o své šperky pečujte.

Zpět na přehled článků

perlatory.cz - Spořiče vody a nízkopropustné dávkovače pro sprchy

- eshop, kde si můžete zakoupit perlátory a dávkovače pro sprchy.

Použitím našich perlátorů můžete snížit spotřebu vody až o 50%, což je při průměrné spotřebě čtyřčlenné rodiny přibližně 5 000 - 6 000 Kč.

Výrobek je určen pro krátkodobý styk s pitnou vodou.

Všechna práva vyhrazena 2010 (c) varanasi Co., s.r.o.
design by www.varanasi.cz